theselesty.com internet sitesine girmeniz veya theselesty.com sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebepler nedeniyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ. sorumlu değildir. SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Markanın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen iletişim bilgilerini; pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe theselesty.com’un  kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, silinme, kayıp, işlemin veya bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, NIGHT AND MILD  markası, www.theselesty.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm verilerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır NIGHT AND MILD markası Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ. adına tescillidir. Internet sitesinde bulunan hiçbir veri; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ. tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından theselesty.com hesabının gerek SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ.’yi, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ.’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ., theselesty.com da bulunan kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

SSL güvenlik protokolleri sayesinde sizin ve bankanız arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin 3.şahısların eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler theselesty.com’ dan tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankanız tarafından sorgulanır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir. theselesty.com online sistemimiz üzerinde yer alan bilgilerinize 3.kişiler ulaşamaz. Ancak üyeliğiniz sırasında sistemimiz üzerinden girdiğiniz şifrenin güvenliği müşterinin sorumluluğundadır.

SELESTE HAZIR GİYİM SAN. TİC. LTD. STİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.