İade ve Degisim

a. Selesty.com’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  • i. Fatura tarihi 30 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi faturanız ile birlikte aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.
  • ii. UPS Kargo ile iadelerinizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

b. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 2 (iki) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.

c. İade ya da değişim için ürünleri 1F079A alıcı kodumuzla UPS kargo ile tarafımıza göndermenizi önemle rica ederiz.

İade Adresi:  Meşrutiyet Mah. Şairnigar Sokak No:68 Kat:1 Osmanbey Şişli İstanbul 34363

a. Fatura tarihi 30 günü geçmemiş olmalıdır.

b. Ürünler, giyilmemiş, yıkanmamış, yıpranmamış veya ürünün formunu bozacak herhangi bir işleme tabi tutulmamış olmalıdır. 

c. Ürünler etiketleri ve faturaları ile birlikte iade edilmelidir.

d. Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.

e. Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.

Evet. info@theselesty.com adresine sipariş numaranız ile talebinizi bize iletirseniz ürün kullanılmamış oldugu takdirde degişim yapılmaktadır. 

İadeleriniz bize ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ie ilgili işlemler 2 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz Selesty.Com tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Taksitli yapılan ödemeler taksitle iade edilir.

UPS KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

İade ya da değişim için ürünleri 1F079A alıcı kodumuzla UPS kargo ile tarafımıza göndermenizi önemle rica ederiz.