Sizin için en uygun kalıbı bulun

Kumaşlarımızın çoğunun içeriğinde likra bulunmaktadır, bu sayede çok beden çeşitliliği bulunmaktadır. Yıllarca yapılan test ve emeklerin ardından en mükemmel kalıbı sizin için oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz. Çeşitli kalıp modellerimizi ve sizin için en uygun olanını burdan bulabilirsiniz.

Skinny Yüksek Bel Jean  |  MARIA

Skinny yüksek bel kot pantalon. En popüler kalıplarımızdan biridir. Silüeti belli ederken rahat hareket kabiliyetinizide engellemez. İşleme ve taş yapıştırma ile süslenebilir. Kolay kombinasyon tarzı nedeniyle, her fırsatta giyime uygundur.

Slim Yüksek Bel Jeans   |   ANNA

Silueti belli eden ancak paçada oturmayan kalıptır. İşleme, taş yapıştırma ile süslenebilir. Resimde paça işleme ile kullanılmıştır. Paça işlemeli modellerde paça boyu daha kısa bırakılır. Gece gündüz istediğiniz kombinasyonla giyebilirsiniz.

Cigarette Yüksek Bel Jeans  |  ELLIE

Çok rahat bir kalıba sahiptir. Resimde takım olarak lazer, işleme ve el işlemesi bulunmaktadır. Seçilen bedene göre daha rahat veya dar bir kalıp seçmek sizin elinizdedir. 

Cropped Yüksek Bel Jeans   |   KELLY

Paça boyu kısa kesilmiş modeldir. Çoğunlukla paçada taş yapıştırma, el işlemesi veya lazer uygulamaları ile süslenir. Her sezon giyimine uygundur. İster botlar ile ister bir spor ayakkabı ile kolaylıkla eşleşebilir.

İspanyol Yüksek Bel Jeans  |  ALEXA

70’lerden günümüze kalmış hala da özgünlüğünü koruyan ispanyol
paça pantalon. Her modelde olduğu gibi yüksek bel olarak üretilmiştir.

Distressed Jeans  |  ANNA

Bu model kotlar çeşitli tasarımlarla ve renklerle üretilir. Yırtık kısımlar dantel veya çeşitli kumaşlarla kapatılabilir veya açık bırakılabilir. Aynı zamanda işleme ve taş yapıştırma ile süslenebilir.