Selesty, 1999 yılında Nursel ve Kadir Talay tarafından kurulmuştur. Tasarım ve üretim deneyimlerini birleştirerek yeni markalarını yaratmışlardır. O zamandan beri, aynı deneyimlerle ve prensiplerimizden ödün vermeden bir aile şirketi olarak devam etmekteyiz.

Yağmurluk ve kaban üretimi ile başlayan maceramız kısa zaman sonra üretimine kattığı, rahatlıktan ödün vermeksizin vücudu saran yüksek kalite jean ve pantolon koleksiyonu ile tamamlanmıştır. İsmini kullandığı yüksek kalite malzemeler, detaylara verdiği özen ve ünlü kalıpları ile duyurmuştur. Çeşitli yıkama teknikleri, el işlemeleri ve taş yapıştırma modelleri ile emsalleri arasından sıyrılmayı başarmıştır. Ancak marka olarak en önem verdiğimiz unsur kalıplarımız ve eleştirelere verdiğimiz önemdir. Bu nedenlede çok sadık bir müşteri portföyümüz vardır.

Üretim bir şirketin en önemli parçasıdır, bu nedenledir ki atölyemizde yaptığımız üretimimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden devam etmekteyiz. Çok çeşitli beden skalasında üretim yapıp her bedenden bayana hitap edebilmek bizim için her zaman gurur kaynağı olmuştur.

# selestyofficial

[instagram-feed]